.

1yard кука и јамка се шие на FASTENER ЛЕНТА 100mm широк (Бела)

1yard кука и јамка се шие на FASTENER ЛЕНТА 100mm широк (Бела)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Должина : 1 двор X Ширина : 4"(10cm).Боја : Бела, Црна.Се продава од 1yard.Најчесто тоа се 10-16 работни дена.Нашите Производи Pn M текстилни е што нашите сопствени производи.Најголемиот дел наредби се добредојдени мора да бидат задоволни со сите предмети.Тие се уникатни, квалитетни и чипка скратува.Направен во Јужна Кореја.

Особините