.

Fordim 6.3 ПРЕДВОДЕНА Прстен Светлина,Пополнете Светлината со Менгеме,3 Dimmable и 10 Нивото на Осветленост,360°Прилагодливи Агол,Инсталиран на Компјутер/Биро/Кревет,за Вид?

Fordim 6.3 ПРЕДВОДЕНА Прстен Светлина,Пополнете Светлината со Менгеме,3 Dimmable и 10 Нивото на Осветленост,360°Прилагодливи

DEN 791.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Вид на осветлување : LED.Лесно да се поврзе, и тоа може да биде директно поврзан со напојување дека со USB интерфејс, како што се на компјутерот-домаќин, адаптер, лаптоп, преносни полначи, итн.Значи, нашите прстен светлина, може да се користи како пополнување светлина, читање светлина, ноќни светло, светло во видео, Selfie светлина, светлина шминка. Моќност : 8 W.На абажур е направен од високо-квалитетна ABS со топлина мијалник на грбот.Моќност : УБС.Светлината е концентрирана и пука од речиси вертикално.Нивото на осветленост : 10 нивоа.【360°Прилагодливи】челик топката конекторот на стегачот може да се прилагоди на агол од 360° на волја, и можете да добиете светлина на аголот сакате со едноставна операција.Светлината бои : кул/физичко/топло.【Гаранција】покрај тоа, ние и ветуваме да се обезбеди висок квалитет на прстен светлата и да се обезбеди 3-годишно осигурување на квалитет и одлична услуга по продажбата.Расејување на светлината агол до повеќе од 150°.Светлината е концентрирана и пука од речиси вертикално.【Мулти-сцена на Универзална】Дали за пренос, учење на далечина, видео повикот, видео-конференција или шминка, читање, кажувајќи спиење приказни, што ќе го користите.Светлината е помек.Светлината е посилна. 【USB Универзална Енергија】БЕЗБЕДНО и EF. 【Камп Планината】отворањето на менгеме може да биде до 6 см, можете лесно може да се клип тоа никаде, или може и директно да се стави во прстен светлина со менгеме стои цврсто на масата без ѓубрето.без конвертор.Криви светлина покрие прстен светлина.Светлината прстенот со дијаметар : 6.Станот светлина покрие прстен светлина.Потребниот напон на нашите клипот прстен светлина е 5 V и моќ е само 8 W.Расејување на светлината агол до повеќе од 150°. 【Мулти-функција Светлина】Нашите зум светлина, може да се исечени на работ на мониторот, биро, на кревет, и на други места за секојдневна употреба, или може да се стави директно на масата.Светлината е помек.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние сме среќни да ви помогнат.【3 Видови на Светло & 10 Светлината Нивоа】На мал ринг светлина има три бои за топло осветлување, природна светлина, и ладна светлина со 10 нивоа на осветленост, 960~1200 LM, што е сосема доволно за светлината на дневна време.Светлината е посилна. 【Издржливост】светилка клип и топката конектор се направени од цврсти легури.Постои сунѓерот паста на менгеме уста за да се избегне оштетување на екранот и биро за време на употреба.

Особините