.

6ft 9ft 14ft Розова Табела Здолниште Tulle Туту Tablecloth за Свадба Бебе Туш Партија Украси Табела Skirting

6ft 9ft 14ft Розова Табела Здолниште Tulle Туту Tablecloth за Свадба Бебе Туш Партија Украси Табела Skirting

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Safe Материјали - сите материјали се брчка-бесплатно, еколошки, нема да исчезнат, не е лесно да се оштети.Партија табела здолниште изгледа едноставен и елегантен,тоа е лесно да се користи за било кој повод.Табела здолниште е идеален за роденденски забави, свадби, булчински и бебето тушеви или други празници и собири.Тоа е и елегантна и класичната да биде совршена декорација за бафет маса, бонбони маса, десерт маса и повеќе.Секое парче во оваа колекција е направена со нега и дизајниран да биде не само естетски пријатни, но исто така достапен и идеални за секојдневна употреба.На рака чувство е удобно и помалку crumples, Лесно се свитка и мала тежина.помалку crumples.Тоа изгледа повеќе меки кога фиксни на маса и станува елегантен и око-фаќање на централен на еден банкет.Мека tulle табела здолништа промена табели од обичните за око-фаќање.Одличен избор за да ги красат партија, свадба, девојки роденден, семеен собир, банкет, итн.Лесен за Инсталација : На износени маса крпа доаѓа со кука и јамка.Само да се држи на обрачот и циклусот на работ на маса, а потоа цврсто се зацврсти на табелата здолниште.многу погодна за принцезата тематските партија или девојки деца " роденден.Со маса здолниште декорација, на банкет маси или душо табела ќе изгледаат повеќе домот.Ве молиме да се измери големината на вашата маса, пред купување за да се утврди кој големина и како многу парчиња треба да се купат.

Особините