.

Спирала Точка Допрете,5/8-18,ХСС-E -6 Пакет

Спирала Точка Допрете,5/8-18,ХСС-E -6 Пакет

DEN 1608.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Спирала Точка Допрете,5/8""-18,ХСС-E -6 пакет.Спирала Точка Допрете Ја Иконата Големина 5/8 Во.-18, UNF, Целокупната Должина 3 25/32 во, ХСС-E, Црна Оксид, Десната Рака, Нишка Должина 1 1/16 во, 75 Проценти Тема Вежба Големина 14.50 мм, Нишка Граница H5, Класа на Вклопуваат 2 B, Број на Флејта 3.

Особините