.

Thermalright Безценните Убиец 120 ПРОЦЕСОРОТ Воздушен Кулер, 6 Топлина Цевки, Dual 120mm TL-C12W-S PWM Фан,Алуминиум Heatsink Маска, AGHP Технологија, за AMD НА4/Intel LGA 1150/1151/1200/2011 (PA120 Бела ARGB)

Thermalright Безценните Убиец 120 ПРОЦЕСОРОТ Воздушен Кулер, 6 Топлина Цевки, Dual 120mm TL-C12W-S PWM Фан,Алуминиум Heatsink

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

ПРОЦЕСОРОТ приклучок за поддршка : Intel:1150/1151/1155/1156/1200/2011/2066;AMD:НА4. Радијатор големина : L125mm*W135mm*H157mm; Фан големина : L120mm*W120mm*H25mm.Обичај 157mm Висина PWM вентилатор за одлично ладење и ниско ниво на бучава.По продажба на услуги : Можете да разменувате тоа во рок од еден месец.Масивни heatsink(125mm*135mm*157mm) изградени со 6 x 6mm heatpipes и бакар база за да се зголеми преносот на топлината и дисипација од ПРОЦЕСОРОТ.

Особините