.

SIRIUSLED N6 194 Екстремно Светла 3030 Чипсет LED Светилки за Автомобил Внатрешни Светла Табличка Купола Мапата Страна Маркер Вратата Учтивост Оптоварување 6000K Xenon Бела 168 175 1

SIRIUSLED N6 194 Екстремно Светла 3030 Чипсет LED Светилки за Автомобил Внатрешни Светла Табличка Купола Мапата Страна

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Пар на светли бели LED светилки со шест индивидуални 3030 SMD LED чипови еден секоја сијалица дава на вашето возило освежување нов изглед.Ниска потрошувачка на енергија, работи на 12 V извор на енергија, тие се canbus опремени тип LED светилки, компактен 1 инчен дизајн го прави големината спореди со халоген светилки.Лесно plug and play инсталација, некои заеднички апликации за внатрешни светилки како што се куполата и мапа светла, табличка, trunk/товар, вратата учтивост светлина.Директна замена за сијалица големини, вклучувајќи T10, 147, 152, 158,161, 168, 192, 194, 2825, W5 W и повеќе.Ние нудиме грижете се-бесплатно во 1 година гаранција, ве молиме да не контактирате доколку имате било производ на прашања поврзани и ние ќе ви помогнат со резолуција или замена.Лесна инсталација, Plug and Play.Мазна Супер Светла Бела Боја.Заменлив со истиот блескаво сијалица големина.Одговара на многу различни апликации како што се мапата светлина, куполата светлина, багажникот светло, табличка светлина во зависност од модел на автомобил, ако сакате да бидете сигурни дека сијалица големина ве молиме двојно проверете со прирачникот за сопственикот или внесете ја вашата автомобили се направи, моделот на податоци детално страница за да го видиш која апликација овие led светилки ќе одговара.Промена на изгледот на автомобилот за внатрешни работи веднаш.Додадете личен Стил на вашиот автомобил внатрешни работи на светлината апликација.Вози како ѕвезда во текот на ноќта.

Особините