.

Ноктите Смена Саботаж Бар Помине Puller У Совет Занитвам Капи Puller Главен Смена Crowbars Трајни Pry Бар Ноктот Помине Puller Lifter за автомобилската Индустрија

Ноктите Смена Саботаж Бар Помине Puller У Совет Занитвам Капи Puller Главен Смена Crowbars Трајни Pry Бар Ноктот Помине

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Новина : Рачки се направени од издржлив растворувач-отпорни винил за безбедна, ова помине puller lifter има удобен зафат за да се намали рака замор.Дизајн : Ова помине puller има рамна површина,која им овозможува на корисниците да се демонтирани pry калапи и трим, намалување на материјална штета.Материјал : Ова капи lifter е направен од премиум цврсти легури, тоа е силен и здрав, трае долг живот.Употреба : Овој помине puller алатка со спротивставени цели.Површината е екстра груба за да се обезбеди добра потпора и безбедност при користењето.Примена : : саботаж барови се мулти функционални и може да се користи за влечење, кревање, како и љубопитните со леснотија.Description The помине капи смена е новина дизајн, лесен и компактен, погодни за употреба во многу индустрии, почнувајќи од гума ноктите, ноктите чевли, столарија нокти, итн.На капи lifter е направен од челик со ацетат рачка, обезбедување на цврсти сила и издржливост, лесно и ефикасно да ги отстрани staples.Features Wrecking бар-Боја : Црна.-Материјал : Алуминиум.-Големина : 37.5x3.9x7.5 cm/14.76x1.54x2.95 инч.На puller алатки лесно може да се земе надвор од staples мебел, подот, дрвените случај, картон, фото рамка, тепих и други Пакет Including1* саботаж бар.

Особините