.

LAPA Бебе Момче Господин Облека со Формално Кошула Лак Вратоврска Вест Панталони Свадба Tuxedo Одговараат 6 Месеци - 6 Години Дете

LAPA Бебе Момче Господин Облека со Формално Кошула Лак Вратоврска Вест Панталони Свадба Tuxedo Одговараат 6 Месеци - 6

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Увезени.Бебе момчиња панталони облека, 2 парчиња облека.Кратко sleeve копче затворање кошула, suspender bibs панталони, јака вратот, од страна на џеб, еластичен појас, лак вратоврска.Удобен Материјал, Не Чешање.Бебе момче формална облека со мека памучна ткаенина, погоден за крштевање, свадба, Велигден, роденден, церемонија и церемонија.Препорачуваме за новороденче момчето, младата возраст од новороденче, 0-3 месеци 3-6 месеци, 6-9 месеци 9-12 месеци, 12-18 месеци, 0-6 месеци, 6-12 месеци, 18-24 месеци, 2-3 T, 3-4 T, 4-5 T.Погоден за секојдневна употреба и специјална прилика како свадба партија, одмор, благослов, посветеност церемонијата, фотографирање пука, Божиќ итн.Пакетот вклучува : 1 парчиња tee кошула ( копче затворање), 1 suspender панталони, 1 лак вратоврска.LAPA Бебе Момчиња Господин Облека, Формална Тужба LAPA е задоволување на потребите на децата и начини на живот, создавање на нивните модерен изглед, и да се поттикне нивниот удобен живот со користење на својот иновативен умешност, практично знаење и експертиза.Пакет Содржина : 1 x Бебе Момчиња Маица 1 x Вест / Waistcoat 1 x Долги Панталони 1 x Bowtie Големина Табела : Ознака Големина : 80 Препорачуваме Возраст : 6-12 Месец Врвот Должина : 13.39" Градите : 21.26" Панталона Должина : 18.11" Половината линија : 14.96" Вест Градите : 20.47" Tag Големина : 90 Препорачуваме Возраст : 12-18 Месец Врвот Должина : 14.57" Градите : 22.05" Панталона Должина : 20.08" Половината линија : 16.54" Вест Градите : 21.65" Tag Големина : 100 Препорачуваме Возраст : 18-24 Месец Врвот Должина : 15.75" Градите : 24.41" Панталона Должина : 22.05" Половината : 18.11" Вест Градите : 22.83" Tag Големина : 110 Препорачуваме Возраст : 2-3 T Врвот Должина : 16.93" Градите : 25.59" Панталона Должина : 23.62" Половината линија : 18.9" Вест Градите : 24.80" Tag Големина : 120 Препорачуваме Возраст : 3-4 T Врвот Должина : 17.72" Градите : 27.56" Панталона Должина : 25.98" Половината линија : 19.68" Вест Градите : 25.98".

Особините