.

WANGZHENZHEN SHUZHEN Пагоди Конектор 6 8 10 12 14mm Црево Barb Конектор, Црево Опашка Навој 1/8 1/4 3/8 1/2 Инчи Нишка (PT) Месинг Вода Цевка Фитинзи (Боја : PCF, Големина : 14mm)

WANGZHENZHEN SHUZHEN Пагоди Конектор 6 8 10 12 14mm Црево Barb Конектор, Црево Опашка Навој 1/8 1/4 3/8 1/2 Инчи Нишка

DEN 1682.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Оваа фитинг има BSP женски навој со бодликава црево опашка крајот конектор.Најчесто се користи за да се поврзете различни цевки, како што се воздухот цевка, гориво цевка, водовод, итн.Лесен и удобен да го инсталирате.Материјал : Месинг.Пакување листа : 1 x Женски Црево Barb.Оваа фитинг има BSP женски навој со бодликава црево опашка крајот конектор.Најчесто се користи за да се поврзете различни цевки, како што се воздухот цевка, гориво цевка, водовод, etc Easy и удобен да го инсталирате.Име на производ : Женски Црево Barb Type : BSP Женски Нишка за Црево Опашка Крајот Connector Material : Brass Color : Како Shown Packing list1 x Женски Црево Barb.

Особините