.

АРОН ДОНАЛД AUTOGRAPHED ПОТПИШАН ЛА ОВНИ ПОЛНА ГОЛЕМИНА ШЛЕМ JSA ГРБ

АРОН ДОНАЛД AUTOGRAPHED ПОТПИШАН ЛА ОВНИ ПОЛНА ГОЛЕМИНА ШЛЕМ JSA ГРБ

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Сертификат за Автентичност.Арон Доналд Autographed/Потпиша Полна Големина Реплика ЛА Овни Шлем со JSA Сведоци на ГРБОТ Сосема Нов Овни Полна Големина Реплика Шлем Потпишан од страна на Арон, Доналд Сертификат за Автентичност картичка од Beckett со Појавување на сериски нумерирани холограмот налепница Потпис е храбар и се издвојува Совршена состојба Полна големина реплика Шлем Сосема нов.

Особините