.

Врзивно 1 Врзивно Капацитет Писмо 8 1/2 x 11 Лист Големина 175 Лист Капацитет 3 x Круг Прстен сврзувачки елементи 2 Внатрешни Џебови Винил Рециклирани Не-Заклучување Меха?

Врзивно 1 Врзивно Капацитет Писмо 8 1/2 x 11 Лист Големина 175 Лист Капацитет 3 x Круг Прстен сврзувачки елементи 2 Внатрешни

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Едноставна е паметен начин да се оди.Здрав за лесна употреба.Удобен организација со сигурен 3 прстени за да се обезбеди вашите страници. 2 внатрешни џебови да се одржи лабава или мали ливчиња.Маркетинг Информации : За удобен организација на вашите документи, тоа не го добие многу поедноставно отколку оваа корисна Врзивно средство.Метал круг прстени монтира на ' рбетот држете го вашиот писмо-големина трудови безбедно место да те флип преку белешки, извештаи, и повеќе без добивање на вашите страници надвор од редот.Врзивно е идеален за вашиот клас белешки, прирачникот за работниците, како и други важни документи. 1" прстен капацитет држи околу 175 листови.Лизга лабава страници во два внатрешни џебови за лесен пристап подоцна.Секој џеб има до 20 листови.Црна мат покрие и ' рбетот комбинирате со црна мат внатрешни работи за намалување на отсјај.Врзивно средство, исто така, има сокриени заковки за професионален изглед, винил изградба и здрав иверица јадро.ИНФОРМАЦИЈА за ПРОИЗВОДОТ : Врзивно Капацитет : 1"Лист Капацитет : 175 Sheet Стандард : Letter Sheet Големина : 8 1/2" Ширина x 11" Length Number на сврзувачки елементи : 3 Fastener Тип : изборен Круг Ring Total Број на Џебовите : 2 Pocket Локација : Internal Accessibility : Книга Пати.

Особините