.

Siemens 3RA61201DB33 Компактен Комбинација Стартер, Стандард Индукција на Моторни, 4 Поле во 480VAC, Завртка Терминали, 24VAC/VDC Нисконапонски

Siemens 3RA61201DB33 Компактен Комбинација Стартер, Стандард Индукција на Моторни, 4 Поле во 480VAC, Завртка Терминали,

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

За употреба со infeed систем за 3 RA6. Без Главната Коло терминали (со контрола на електронски терминали).Број на модел : 3 RA61201 DB33. Земја На Потекло : Сад.Објектот Пакет Димензија : 8.899999990922" L x 7.099999992758" W x 2.399999997552" H. За употреба со infeed систем за 3 RA6. Без Главната Коло терминали (со контрола на електронски терминали).

Особините