.

Камен Care International Гранит Почиста - 32 Течност Унци (2 Парчиња) Мермер Гранит Кварц Травертин Плочка Варовник Чист Шкрилец

Камен Care International Гранит Почиста - 32 Течност Унци (2 Парчиња) Мермер Гранит Кварц Травертин Плочка Варовник Чист

DEN 1912.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Безбеден за Секојдневна Употреба - Совршени за секојдневно чистење за брзо чистење и сјај.Редеа-free - Безбедно ги отстранува маснотии, валкано, вода и траги без да остават зад ленти.Заштита - Нашите p H балансирана формула ќе го задржи вашето камен е печат од влошува.Подобрување - се Открие прекрасни природни veining и модели во вашиот камен површини.Користите On - Гранит, мермер и сите други видови на запечатени камен.Добро за полирање countertops, туш ѕидови, vanities, колумни, столбови и повеќе.

Особините