.

AlRehab Парфем 2017 Бестселер Поставите # 29: Landos, Zidan Класичен & Растојание

AlRehab Парфем 2017 Бестселер Поставите 29: Landos, Zidan Класичен & Растојание

DEN 493.44

Износот
Во форма достапна за нарачката

Добивате 1 на секоја од : Landos, Zidan Класичен & Растојание.Купите пакет на 3 од најдобро продаваните Alrehab парфем масла и спаси!Al Rehab е Блискиот Исток е водечки парфем производителот кој создава ред традиционален Арапскиот и ориентални парфеми.Висок квалитет на егзотични долго подолго трае и е слободна од алкохол.Доаѓа во 6ml (.2 Унца) roll-on ампули го прави лесен за да го миросаат.Еден од најпопуларните парфем масла во светот.Евтина цена не жртва висок квалитет.Единствена мешавина направи многу видови на масло кое може да се користи и од страна на мажите и жените.Произведени во Саудиска Арабија или Обединетите Арапски Емирати.

Особините