.

Ноќта на вештерките Туш Завеса Крвава Туш Завеси 60x72 инчен Перат Полиестер Ткаенини Водоотпорен Завеса за Бања Декорации

Ноќта на вештерките Туш Завеса Крвава Туш Завеси 60x72 инчен Перат Полиестер Ткаенини Водоотпорен Завеса за Бања Декорации

DEN 575.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Полиестер. ♥Материјал : текстура и издржливи полиестер, Не винил и Не PEVA , еко - пријателски.добро idear за бања туш завеса, бања оркестарот, бања прибор,тоалет украс за домот, гостинската соба, hotel, дневна соба, спална соба, студија, кујна, отворено пикник.Вода Доказ Туш Завеса : крвава туш завеси е вода-доказ слој на површината, со што ја промовира вода мушка формирање.Преработената полиестер ткаенини се користи за да се направи вода мушка остане на површината, брзо се одвратат и сува.Малку беспомошна, но тоа може да се користи сам во бањата, не треба да се користи заедно со вода-доказ туш завеса лагер. ♥Модерна Дигитална Уметност Печатење : ова гарантира дека уметноста сликарство туш завеси може да се задржи графички печатени шема за долго време; тоа е уште живописни бои и не исчезнува после миење неколку пати. 12 КОМПЈУТЕРИ Пластични Куки : стандардна големина-60(W)x72(L) со 12 пакет пластични куки.Погоден за повеќето бања со када.Машина Перат, Ниска температура за Пеглање, не ја собори сува, не кајгана, не сува чиста.Не исчезнува. ♥Купи Персонализирана Туш Завеси : Нашата компанија е посветена на правење на одржлив и добар квалитет на модата.Вие сте добредојдени да не контактирате доколку имате било каков проблем.DIY услуги се исто така достапни, само нас контакт и ние ќе лично да се прилагодите на производот што сакате.КАРАКТЕРИСТИКИ : 3 D Испечатени Дизајн : Не е обична туш завесата може да се најдат насекаде.Уникатен.Вистински.Забава.Премиум Квалитет:Направен од 100-процентно полиестер ткаенини со тежина на дното.Добро навремено отпор и обликот на задржување, висока јачина и еластична обновување.Тоа е издржлив, навремено слободни и водоотпорен.Животна средина-Пријателски : Ние користиме високо квалитетни еко-пријателски мастило за Дигитално Печатење, подобро од ПВЦ, винил или пластични туш завеси.Обезбедување на безбедна и здрава средина за вас и вашето семејство.НАПОМЕНА : 1 Не кајгана тоа.2 Машина за миење , рака мие или избрише се чистат со влажна крпа. 3 се Должи на разликите во компјутерски монитори екранот, таму може да биде благо боја варијации помеѓу актуелната производ и вашиот екран.4 ќе Има мала разлика во производот големини поради прирачник за мерење.ПАКЕТ ЛИСТА : 1 * Туш Завеса и 17 пластични куки.

Особините