.

Мариана Боја Четка Џамбо

Мариана Боја Четка Џамбо

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Пол : Унисекс.Одличен Квалитет.Одличен Подарок Идеја.Задоволство Странство.Произведена со највисока оценка материјали.Мариана Боја Четка Џамбо е редовна големина Боја Четка која има двојно ред на влакната обезбедува побрзо, подлабоко примена на багра.

Особините