.

GOODY Goody Коса Нето, Светло Кафена, 3 Count

GOODY Goody Коса Нето, Светло Кафена, 3 Count

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Goody стил решенија.Hairnet помага да се задржи вашата коса во место.За сите типови коса.Светло кафеава коса нето.Пакувањето може да варираат.Goody стил решенија.Hairnet помага да се задржи вашата коса во место.За сите типови коса.Светло кафеава коса нето. 3 брои.Goody Светло Кафеава Невидливи Hairnets.

Особините