.

Бања Пешкир Кука, 4PCS Сите Бакар Солидна Бања Облека Куки Бања Ѕид Куки Хардвер Туш Завеса Куки Грб Куките

Бања Пешкир Кука, 4PCS Сите Бакар Солидна Бања Облека Куки Бања Ѕид Куки Хардвер Туш Завеса Куки Грб Куките

DEN 1840.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Идеален за употреба во купатило, кујна, канцеларија и продавница прозорец за да виси и декорација.Убава кука е исто така многу погодни за прекрасен подарок за пријател.Лесен за користење и да ја задржите вашата соба смешно и чисти.Лесно да се инсталира, силна структура.Служба : Ние обезбеди 100% задоволителна услуга.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас директно и искрено ќе ви послужи.Нашата цел е : клиентот е секогаш во право.Големина : 4.7x2.4cm Weight : 40g Quantity : 4 PCEasy да се инсталира, силна структура.Пакет се вклучени : 4 PC Куки.

Особините