.

Dorel Живеење Monteray Плажа 24 Инчен, Бела Бања Огледало, 24

Dorel Живеење Monteray Плажа 24 Инчен, Бела Бања Огледало, 24

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци. .Приморскиот крајбрежен куќа инспириран бања огледало со декоративен венец, калапи.Совршен за вашиот господар бања, гостин тоалет или во прав соба.Цврсто дрво конструкција со beveled огледало стакло.Ѕидот виси хардвер е вклучена.Достапни во две големини : 24" или 30".Производ димензии : 27.75"L x 2.5"W x 38"H.Net тежина : 18.7 lbs.Превозот димензии : 41.75"L x 31.5"W x 5.25"H. Бруто тежина : 26.4 lbs.Една работна фиоки за 24" 30" vanities.Три работни фиоки за 36" vanities.Керамички овална потоне.Метални копчиња.Композитни гранит врвот и назад-сензација.Пред-drilled дупки за лесно тапа инсталација.Тапа и мозоци се продава одделно.Се создаде пријатна и поедноставување на грациозен спалната соба естетски, кој зрачи со среден век во модерната жалба со Novogratz Otis Кралицата Headboard.Дел од Novogratz Otis Среден Век во Модерната Колекција, оваа кралицата headboard носи свежи се на иконите ретро стил.Прилагодлив на стандарден кралицата кревет рамка, Otis носи класичен темно орев заврши дека charmingly го подобрува дрво жито природна убавина, давајќи безвременски изглед.Одликувајќи се со извајани, цврсти панел headboard дека изложен на убава дрво заврши, додавајќи драматични талент за било мастер или гостин спалната соба, тоа е убаво во рамка од домот месинг метал акценти додавање на визуелен интерес.Стилски препевот на сакана носталгични дизајн, Novogratz Otis Кралицата Headboard може да се пофали чисти линии, геометриски форми и носи свои среден век во модерната инспирација право во спалната соба.Комбинираат Novogratz Otis Кралицата Headboard со други парчиња на Novogratz Otis Среден Век во Модерната Колекција да ја заврши изглед.Роберт и Cortney Novogratz - дизајнери и родители на 7 - секогаш сте сонувале на создавање на бутик искуство за современото семејство.За над 25 години, маж и жена дуо биле дизајнирање и развивање на простори низ светот.На Novogratz љубов на дизајн, уметност и архитектура се должи на нивната кариера.

Особините