.

Момчињата Суичери Памук Долг Ракав Pullover Деца Зима и Топло, Кошула Симпатична Блузи 3t-8t

Момчињата Суичери Памук Долг Ракав Pullover Деца Зима и Топло, Кошула Симпатична Блузи 3t-8t

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

80% Памук, 20% Полиестер.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Удобен чувство : Супер меки момчиња суичери,да се обезбеди децата да се чувствува удобно,и може да се задржи топло во есен и зима.Карактеристики : Планети за деца сончевиот систем,Простор кошула,Долг ракав,Екипажот вратот,Бебе момче pullover sweatshirt,Памучна ткаенина,Секојдневен Стил.Креативни стил : Момчиња галакси sweatshirt е кул која ќе биде големо изненадување за бебе момчиња како Роденденски подароци,Божиќ подароци или ноќта на Вештерките подароци и др.Одлично за секојдневна облека : Оваа симпатична децата џемпер совршен како чисто ден се носат,sportwear,момче облека,училиште,одмор,забава,божиќ носат итн.Лесно одговара со сите видови на панталони и палта.За момчиња блузи големина : 2t-8t.Погоден за 1-8 години момчиња.( Ве молиме проверете ја опис на производот внимателно пред да нарачате.).Боја : Сина/Space | Големина : 2 T Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.Вашиот малку ќе љубов оваа симпатична суичери толку многу !.Многу симпатична цртан филм шема,полн со детска која ќе биде големо изненадување за малку момчиња како роденденски подарок или другите фестивал подароци.За производот : .Бренд : Akyzic.Материјал : 80% Памук,20% Полиестер.Ракавот : Долг Ракав.Сезона : Пролет, Есен,Зима.Возраст : Одговара за 1 до 8 години момче.Пакетот Вклучува : 1 x Момчиња Суичери.

Особините