.

Manificent Пред Седиштето Автомобил Покритие Заштитник за Куче – Водоотпорен 900D Оксфорд Милениче столче Покрие со Целосна Заштита, Анти Слајд ЕВА Поддршка & Сокриј Кал

Manificent Пред Седиштето Автомобил Покритие Заштитник за Куче – Водоотпорен 900D Оксфорд Милениче столче Покрие со Целосна

DEN 815.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

★ВРВОТ СТАНДАРДЕН МАТЕРИЈАЛ★ На carseat маска е направена од 900 D оксфорд ткаенина(повеќето од други седиште поклопецот користете 600 D) со здрав крои за дополнителна издржливост.Уникатен 5 слоеви дизајн : 900 D ткаенина +PP памук додатен+210 D ткаенина + ПВЦ водоотпорен слој + ЕВА не се лизга поддршка задржи вашето столче суви и заштитени од нула од куче ноктите. ★КРИЈАТ КАЛ КРЗНО ШЕПА ПЕЧАТИ : ★ Ако сте во потрага за стилски но многу еластични столче заштитник, тогаш ќе треба да го завршите вашето пребарување овде.Имаме најголем столче капак кој ќе го заштити вашето автомобили тапацир, сини селектирани дизајн кријат кал, крзно и шепа печати, направете вашето возило да изгледа како сосема нов!Се избегне прекумерна употреба и абење, се минимизираат милениче гребење или drooling, без да потрошат мало богатство. ★СВОЈАТА СИТЕ ЗА ЕРГОНОМИЈА★ Со голем складирање џеб, Никогаш не се залепи работи errands без бебе, ја избришат или оброк за вашето дете повторно!Продавница binkies, шишиња, омилени играчки, и повеќе во две великодушно големина џебови. ★САКАЈТЕ СЛАЈД ИЛИ се ЛИЗГА★ Ова столче корица има прилагодливи безбедносни ремени кои ќе им се покрие безбедно да го потпирачи за глава.Седиштето водител на планината поклопецот на седиштето цврсто, заборавајте за седиште заштитници лизгачки надвор од седиштето.Ова столче корица има анти лизга ЕВА подлога која не се топи во лето.Совршен за оние кои патуваат со домашно милениче, целото семејство, бебиња. ★УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА★ Универзалната големина на повеќето возила.Можете да мерите вашиот автомобил седиште ширината прв и спор. нашата страна.Прави внимателен подарок за еден драг пријател или сакана член на семејството.

Особините