.

AkiiGer Чувствува Складирање Кошница, Количка за Складирање Кутии Перење Забавува Кошници со Рачки, Складирање Бин Организаторот, за Облека, Списание, Играчки, Книги(Т

AkiiGer Чувствува Складирање Кошница, Количка за Складирање Кутии Перење Забавува Кошници со Рачки, Складирање Бин Организаторот,

DEN 191.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

【БЕЗОПАСНИ & ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ】На чувствува складирање кошница е направен од мек филц, кој е светлина, трајни и безопасни за човечкото тело.Тоа нема да емитуваат непријатни мириси како кошеви од други материјали.На врвот на чување на кошница е опкружено со метална рамка, која може да го поддржи кошница без деформација. 【УНИКАТЕН КОЖА РАЧКА】дршката е направен на СТП кожа и е цврсто фиксирани на двете страни на кошница со 8 заковки.Силни и издржливи, не ќе биде лесно да се оштетат.Можете да се движите ткаенина складирање кутија по волја без да се грижиш дека се справи ќе се скрши во средината. 【УРЕДЕН ПРОСТОР & СВИТЛИВА】Овие складирање кошница, со рачка се погодни за чување на книги, облека, детски производи, играчки, козметика или други дребулии.Тоа може да се направи соба чисти и уредно и го направи животот поудобен.Кошница може да биде укината кога не е во употреба и е лесен за чување. 【СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА】13.0" x 7.9" x 9.1" (33cm x 20cm x 23cm).Тоа може да ви обезбеди со добра простор за складирање.Може да се стави тоа на облекување маса, кујна, складирање решетката и гардероба, итн.Тоа исто така Може да се користи како перење кошница или чување на кошница. 【НАЈДОБАР ИЗБОР】Ако сакате соба да се среди, ве молиме изберете го.Ако сакате стилски складирање кошница, ве молиме изберете го.Ако сакате практичен подарок за вашите пријатели, ве молиме изберете го.Боја : Темно Сива Боја.Материјал : Висок Квалитет Почувствувале.Големина : 13.0" x 9.7" x 7.9"/ 33 см x 23 см x 20 см.Примена : Облекување маса, Кујна, Складирање кутија, Гардероба, Перење кошница или Чување на кошница.На чувствува складирање кошница е направен од мек чувствува, лесни и издржливи, и безопасни за човечкото тело.Тоа ќе не испуштаат непријатна миризба како кошеви направени од други материјали.Дршката е направен на СТП кожа и е цврсто фиксирани на двете страни на кошница со 8 заковки.Цврсти и трајни, не ќе биде лесно да се оштетат.На чувствува складирање торба е поврзан со силна свила конец, се крои е фирма, и тоа не ќе се отвори или да се скрши лесно.Можете да ги користите за да ги зачувувате играчки, облека и други дребулии.Чување на чантата може да биде укината и чуваат без преземањето премногу простор кога не е во употреба.На метален прстен на врвот може да го направи тоа не е лесно да се деформира.

Особините