.

Светла Selfie Прстен Три-Боја на Светлина Работи за Toshiba Бис 2 WT10-A32 10 Инчен со Далечински управувач за Live Stream/Шминка/YouTube/TikTok/Видео/Снимање (Dimmable/Прилагодливи)

Светла Selfie Прстен Три-Боја на Светлина Работи за Toshiba Бис 2 WT10-A32 10 Инчен со Далечински управувач за Live Stream/Шминка/YouTube/TikTok/Видео/Снимање

DEN 950.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ова е вашиот идеален прстен светлина за live stream, фотографија, selfie, You Tube видео снимање и така натаму.●Целосна 10 на Ниво на Осветленост - ги Задоволат сите ваши потреби за извор на светлина.Тоа исто така може да функционира како табела светилка, поради тоа што е опремена со мини tripod застане.●Live Stream во целост 3 режими на боја и 10 осветленоста на вредноста се овозможи најдобро осветлување за вашиот live stream.Повеќе стабилно и корисни од другите.●Шминка од нашите прстен светлина дава подобро осветлување за вашата шминка и прави да изгледа попривлечно. ⚡ Onda Styz Максимум 10-инчен Прстен Светлина со Tripod Стојат компатибилен и сертифициран за работа за вашиот Бис 2 WT10-A32 Dimmable со 3 режими на боја и 10 светлината нивоа, тоа е погодна за речиси сценарија, совршен за live stream/ You Tube видео/ selfie фотографија/ шминка осветлување и повеќе.

Особините