.

Тип-C Центар - USB 3.0 Тип‑C Центар со Мемориска Картичка Складирање Читач на картички Слот за Pro/Ер 2020, Алуминиум Легура

Тип-C Центар - USB 3.0 Тип‑C Центар со Мемориска Картичка Складирање Читач на картички Слот за Pro/Ер 2020, Алуминиум Легура

DEN 1989.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

USB3.0 интерфејс, префрлете го оценувате до 5 Gbps, може да се поврзете У диск, глувче, тастатура, читач на картички, итн.Со складирање картичка и мемориска картичка слот, приклучок и да чита, нема потреба да се постави на програмата, лесен за употреба.Типот‑C центар користи висок квалитет на алуминиум алуминиумски материјал, кој е безбеден и издржливи.USB‑C PD интерфејс може да се игра додека се полни, без напојување нагоре, и секогаш наполнете ја лаптоп.Центар, брз пренос на податоци брзина, добра стабилност, одговара за Mac Book Pro / за Воздух 2020 година. Спецификација : Предмет Тип : Тип-C Центар Материјал : Алуминиум Легура Интерфејс : Складирање Картичка/Слот за Мемориска Картичка, USB3.0x2, Тип-Cx2 USB3.0 Брзина на Пренос : До 5 Gbps Како да го Користите : Plug and play Уникатен дизајн за вас!Пакет Листа : 1 x Тип-C Центар.

Особините