.

Левиевите Момчиња Голема Pullover Качулка

Левиевите Момчиња Голема Pullover Качулка

DEN 464.64

Износот
Во форма достапна за нарачката

60% Памук, 40% Полиестер.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Pullover качулка со colorblock ламперија и долги ракави.Француски тери.Левиевите кутија табот логото графички на предната страна.Пред кенгур џеб.

Особините