.

Sharprepublic 3X Abs Ампулата Настроената Додатоци Лаптоп, Камера Фотографија

Sharprepublic 3X Abs Ампулата Настроената Додатоци Лаптоп, Камера Фотографија

DEN 167.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Големина : прибл. 7x1.5x1cm/ 2.8x0.6x0.4 инчи.Боја : Бела.Материјал : ABS.Високо Квалитетна ABS Материјал.Лесен за употреба и корисен за и лабораторија.Опис : - Висок Квалитет АБС Материјал - Лесен за употреба и корисен за и лабораторија. - Боја : Бела - Материјал : ABS - Size : прибл. 7x1.5x1cm/ 2.8x0.6x0.4 inch Package Вклучува : 3 Парчиња Шишенцето Поотворени.

Особините