.

MAOMEI Цртан филм Кинески Среќа Мачка Малку Мечка 3D Помине Декорација Тигар Година Помине Уметност Нокти DIY Помине Накит

MAOMEI Цртан филм Кинески Среќа Мачка Малку Мечка 3D Помине Декорација Тигар Година Помине Уметност Нокти DIY Помине Накит

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Тип : Година на Тигар Помине Уметност.Боја : 6 Боја.Функција : Помине Уметност Украси.Големина : Како се покаже.Материјал : Смола.Пакет се Вклучени : 10pcs/кеса * Помине Накит(случаен)Тип : Година на Тигар Помине Art Material : Смола Функција : Помине Уметност Decorations Size : Како show Color : 6 Color Note : 1. Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во бојата на ѕвонење на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект.

Особините