.

KFJZGZZ Отворено Тв Покрие 42/47/52/65 Тв Сет ги Покрие Текстилни ТВ Екран Заштитник Одговара за 32 Инчен до 65 Инчи ТВ Монитор се Покрие

KFJZGZZ Отворено Тв Покрие 42/47/52/65 Тв Сет ги Покрие Текстилни ТВ Екран Заштитник Одговара за 32 Инчен до 65 Инчи ТВ

DEN 611.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

ПВЦ и полиестер отворено телевизор или монитор се покријат.Направени од водоотпорна и материјал.Издржливи и функционален дизајн карактеристики двојно крои и целосна должина пати-под дното размавта со кука и јамка затворање на фабрики за безбедно печат на целата ТВ, ефикасно да се брани својата вредни телевизија од надворешни закани.На лепенка околу рабовите на дното обезбедува покритие кога ветрот клоци нагоре така можете да бидете сигурни дека вашиот тв ќе биде сува и чиста.Засилен крои значи тв покрие го задржува својот облик. 32 инчи -(долго 85, висока 60cm)37 инчи- (долго 95 , висока 65cm )42 инчи-(long105, висока 65cm )47 инчи -(long115 ,висока 75см )52 инчи -(долга 125,високи 80 cm )55 инчи -(долга 130 висок 85 cm )65 инчи -(long155 ,високи 90 cm).

Особините