.

Road Runner Спортски KORSA Мажите 3/4 Ракав Henley Кошула со Копчиња за Вежбање, Трчање, Фитнес, Неврзан | Среќа

Road Runner Спортски KORSA Мажите 3/4 Ракав Henley Кошула со Копчиња за Вежбање, Трчање, Фитнес, Неврзан | Среќа

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

| Нова од Road Runner Спорт | KORSA е најдобри перформанси облека што некогаш сум ја направил.Ние дизајниран оваа новото, премија облека линија со користење на најнова облека технологија таму.Како семејство во сопственост на бизнисот од 1983 година, Road Runner Спортски е изграден работи на заедницата врз основа на кои се грижат едни за други, охрабрување на вашите фитнес цели, и здрави живи.Тоа е токму причината зошто ние го направивме KORSA, исклучителни работи и тренингот опрема што е 100% посветени на ВАС. | Бескомпромисен Очекувањата | Во ред за вас да се изврши во твоите најдобри, ние очекуваме KORSA да ги извршува своите најдобри за ВАС.Ние имаме Совршено се Вклопуваат Ветување овде на Патот Тркач Спорт.Како тркачи и фитнес fanatics нас, ние се одржи на нашите перформанси облека за повисок стандард.Ако некогаш сте се чувствуваат дека еден од нашите производи не ги исполнува дека стандард, контактирајте не и ние ќе го прават тоа право. | На KORSA Разлика | Сте го слушнале милион пати од тренери и тренери : Ти си само како добрите како вашата опрема.Можете да ги имаат сите се вози во светот, но во одреден момент вашиот опрема ќе се одржи назад.Тоа е зошто Road Runner Спортски создадени KORSA; најсофистицираните линија на супериорни перформанси облека можете да најдете.Во текот на процесот на развој, ние се чуваат еден мотото на редови на нашите креативни фокус и тоа е истиот оној што сакате да го помине за да ти сега : Замисли и направи. | Бескомпромисен Очекувањата | Во ред за вас да се изврши во твоите најдобри, ние очекуваме KORSA да ги извршува своите најдобри за ВАС.Ние имаме Совршено се Вклопуваат Ветување овде на Патот Тркач Спорт.Како тркачи и фитнес fanatics нас, ние се одржи на нашите перформанси облека за повисок стандард.Ако некогаш сте се чувствуваат дека еден од нашите производи не ги исполнува дека стандард, контактирајте не и ние ќе го прават тоа право.Мажите KORSA СРЕЌА 3/4 РАКАВ HENLEY : : Удобно, солиден и е подготвен да се изврши, на Henley супериорна во салата и надвор.Вие треба да бидат фокусирани така ние развивме прецизност Flatlock чини дека планирам непречено над вашата кожа.Направена за величината, нашите ултра-ефикасна 2-фаза wicking систем агресивно evaporates пот.

Особините