.

TTBN 5PCS Blackhead и Акни Носната Печ, Масло за Контрола на Носната Печ, Кора-Исклучување на Носната Печ, Пора-Чистење на Носот Печ, Длабоко Навлажнувачки Чистење на Лицето (

TTBN 5PCS Blackhead и Акни Носната Печ, Масло за Контрола на Носната Печ, Кора-Исклучување на Носната Печ, Пора-Чистење

DEN 818.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Длабоко Чистење На Лицето : отстранување на акни, blackheads и дамки.Помогне да се отстрани тврдоглави дамки или нафтени дамки на лицето.Safe Состојки : Ние гарантираме дека нема штетни состојки се користат во маска, активниот јаглен и различни хранливи материи, и да ги користите во нашите специјални производи за да се подобри здравјето на кожата.Подобрување на Циркулацијата на Крвта : се Подобри циркулацијата на крвта во кожата, обично помага да се прават кожата млада и здрава.Ефективна Отстранување : Нашата blackhead маска може да се силно го фати blackheads, нека остави на лицето, и да ви даде чисти лицето.За Сите Типови на Кожа : Blackhead Отстранување Ленти се добри за сите типови на кожа.Мрсна кожа се препорачува да се користи 2-3 пати неделно, додека сува и комбинација на кожата се препорачува не повеќе од два пати неделно.Ова е моќна комбинација за да се ослободи од blackheads, whiteheads, акни, флеки, и вишокот на масло, па вашата кожа се чувствува свеж и гламурозна ден и ноќ.Инструкции : 1. По чистење, влажни носот со памучна подлога за 2-3 минути. 2. Чувајте ги вашите раце суви и чисти, извади носната печ, откине филмот, усогласување на средината на носната печ со мостот на носот, и се држи на мазната површина на носот. 3. Нежно притиснете на должината на мостот на носот на двете страни на крило на носот да се елиминираат меурчиња и да се направи на носната печ одговара на кожата на носот. 4. По 10-15 минути, по нос печ е сува, нежно кора исклучување на носната печ од двете страни на носот на мостот на носот.Пакет Содржина : 5/10 парче blackhead носот печ Забелешка : Поради разликите помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние гарантираме дека стилот е ист како на сликата, но на перформанси на различни предмети е различна од перформансите на моделот.

Особините