.

TenNuoDa 24 Хром-Vanadium Челик Заби Ratchet, Клуч Мултифункционален 1/4in Штекер Клуч на Рака Алатки за Поправање

TenNuoDa 24 Хром-Vanadium Челик Заби Ratchet, Клуч Мултифункционален 1/4in Штекер Клуч на Рака Алатки за Поправање

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Seiko производство : вртежен момент ratchet клуч е направен од високо-квалитет на материјалите, што е лесен и брз за да расклопување.На ratchet клуч поддржува два-начин на вредноста и можат да се префрлат на насоката на ротација за да се задоволат сите ваши потреби.Тој е компактен и лесен за носење.Ефикасна : анти-паѓа челик топката е лесен и флексибилен, го спречува контактот од испаѓање, и заштедува време и напор.Челик се користи како силни телото, го завитка во тврда пластика и мека гума.Прилагодлива : штекерот клуч материјал има висока цврстина, отпорност на абење, висока јачина, голем вртежен момент и долг животен век.Им овозможуваат на корисниците да ги користат моќта алатки за безбедно и сигурно.Примена : штекерот може да биде заменет со копче, и тоа е погодно да се користи, погоден за electricians, а исто така се погодни за работа во тесни и темни површини.Се направи една добра алатка за изградба и одржување.Служба : Ние обезбеди висок квалитет на услуга на клиентите, значи дека вашата нарачка е апсолутно ризик.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.Функција : 1. Ratchet штекер клуч алатка, дво‑насочно прилагодливи, можете да го вклучите насоката на ротација. 2. Штекерот може да биде заменет со притискање на копчето, лесен за употреба и погоден за electricians. 3. Анти‑намалувањето челик топката, удобен, флексибилни, трајни, и да се спречи контактот од испаѓање. 4. Високо‑квалитетни материјали, површината е полиран и хром‑позлатен, отпорни на корозија и не е лесно да се деформирани. 5. По термичка обработка, тоа има голема сила и голема torsion, заштеда на време и напор.Спецификација : Предмет Тип : Клуч Материјал : Хром-Vanadium Челик Боја : Црвена+Црна Површински Третман : Полиран Хром Позлата Клуч Облик : Една Глава Клуч Клуч Главата Тип : Плоштадот Тип на Систем : Метрички Вози Плоштад Главата Големина : 1/4in се Справи со Тип : Прави се Справи со Должина : Околу. 159mm / 6.3 во Пакет Листа : 1 x Ratchet Клуч Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 0-1 носители на инчен грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање. 2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Особините

Item Type:
Wrench
Material:
Chrome-Vanadium Steel
Color:
Red+Black
Surface Treatment:
Polished Chrome Plating
Wrench Shape:
Single Head Wrench
Wrench Head Type:
Square Type
System:
Metric
Drive Square Head Size:
1/4in
Handle Type:
Straight Handle
Length:
Approx. 159mm / 6.3in
Package List:
1 x Ratchet Wrench :
Note:
1. Please allow 0‑1 inch error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :