.

Максим 5844MRSN Essentials Мермер Стакло Сад во Полу Флеш Таванот Осветлување, 3-Светло Вкупно 180 W, 14H x 17W, Сатен Никел

Максим 5844MRSN Essentials Мермер Стакло Сад во Полу Флеш Таванот Осветлување, 3-Светло Вкупно 180 W, 14H x 17W, Сатен

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

ESSENTIALS ПОЛУ ФЛЕШ ПЛАНИНАТА СВЕТЛИНА ДИМЕНЗИИ : 14" Висок x 17" Широк, Тежина : 4.37 lbs.МЕДИУМ БАЗА СВЕТЛИНА ГРЛО : 3-60 Вати Блескаво Сијалица(s), Не содржи Сијалица(s), E26 Штекер Компатибилен Со Блескаво, CFL, Халоген Или LED Сијалица(s), Полн Спектар на Затемнување Кога се Користи Со Dimmable Сијалица(s) и Dimmer Switch.ИНСТАЛАЦИЈА : Хардвер да се Качи Тела на Постоечките Делница Кутијата (Делница Кутија Не се Вклучени).УЛ Одобрен за ВЛАЖНИ Локации.ДЕТАЛИ : Изградени од Челик со Сатен Никел Заврши и Мермер Стакло Сенка.Опис на производот Максим Осветлување посветеност и станбени осветлување и на домашен зграда индустрии ќе ве уверам производ линија фокусирани на вашиот осветлување потреби.Со Максим Осветлување ќе најдете квалитетен производ кој е добро дизајниран, добро цени и лесно една Од Производителот Сијалица : (3)100w A19 Med F Incand, Заврши : Сатен Никел, Стакло : Мермер Три-Светло Полу-Рамна Гора.

Особините