.

Салон Престилка Layhou Нокти престилка Лигавче Престилки Сива боја Прилагодлив за Коса за Сечење, Обликување на Ноктите Уметност Сликарство Нокти Салон за Убавина До

Салон Престилка Layhou Нокти престилка Лигавче Престилки Сива боја Прилагодлив за Коса за Сечење, Обликување на Ноктите

DEN 527.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

[Мека на допир] Премиум ткаенина го прави лесни, меки, водоотпорен. [Прилагодливи дизајн] Дизајн го прави погоден за многу луѓе.Тоа може да биде лесно променет за да одговара на повеќето големини. [Лесно да се Мијат] Тоа може да биде лесно да се мијат со миење на рацете или машина за перење. [Добра Големина] Овој салон престилка со моделот мерки околу 75см од 68cm кога лежи рамно.Многу голема за домашна употреба и ноктите салон за убавина употреба. [Различни Типови Коса] Коса Видови Совршен за повеќето типови коса и коса должина.Опис : Еднократно, лесно може да се мијат со миење на рацете или машина за перење.Многу голема за нокти салон за убавина употреба.Зошто да не го погледне?Карактеристики : Овој салон престилка со моделот мерки околу 75см од 68cm кога лежи рамно.Можете да го користите за чување облека среди кога ќе се прави помине уметност за клиенти.Премиум ткаенина го прави лесни, меки, водоотпорен.Тоа може да биде лесно да се мијат со миење на рацете или машина за перење.Прилагодливи дизајн го прави погоден за многу луѓе.Спецификации : Тип : Коса Салон Алатка Материјал : Ткаенина Боја : Црвена, Сива, Црна, Каки (Изборен) Точка Големина : Прибл. 90 * 68cm / 35.43 * 26.77 во Пакет Големина : Прибл. 22.5 * 11 * 2.5 cm / 8.86 * 4.33 * 0.98 во Пакет Тежина : Околу. 150g / 5.29 oz Package Листа : 1 * Работи Престилка.

Особините