.

PANDICORN Денот на Вљубените Перница Опфаќа 18x18 Сет од 4 за Денот на Вљубените Оркестарот, Здраво Вљубените Црна, Црвена Бивол Plaid Проверете Љубовта Купидон Срце Стрела, ?

PANDICORN Денот на Вљубените Перница Опфаќа 18x18 Сет од 4 за Денот на Вљубените Оркестарот, Здраво Вљубените Црна, Црвена

DEN 311.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

● Железо на средна температура. ● Овој храбар црвено вљубените перници опфаќа собата е совршен избор за двете стилот на љубовта сезона и топло удобност. ✅ СОВРШЕН НАЧИН ЗА ПРОМЕНА НА ИЗГЛЕДОТ НА БУЏЕТОТ.3 см) помала од вистинската големина на перница, кој е индустриски стандард. ● За да се обезбеди сит се вклопуваат и plumper во потрага перница, сите маски се пораби прибл. ● НАШАТА ВЉУБЕНИТЕ УКРАСИ ФУНКЦИЈА ЦРВЕНИТЕ И ИСКРЕНА СТИЛОВИ КОИ ЌЕ СЕ ОСВЕЖИ ВАШИТЕ РОМАНТИКА И ИСТО ТАКА Е СОВРШЕН ДЕНОТ НА ВЉУБЕНИТЕ УКРАСИ ЗА ДА ЈА ПОКАЖЕТЕ ВАШАТА ЉУБОВ.Направена од лен-полиестер мешавина на кожата-пријателски материјал, оваа многу прифатлива цена фрли перница сет вклучува 4 пакет плоштадот декоративни фрли перници опфаќа 18x18 инчен (45x45cm). ● Големина : 18x18 инчи/45x45 cm ● Затворање : Непречено скриен патент за лесно отстранување ● Пакет се вклучени : 4 Pc Faux Burlap Црвено Вљубените Декоративни Фрли Перници Опфаќа, БЕЗ Перница Insert (внеси).Ако не сте задоволни со ова farmhouse фрли перници опфаќа во било кој начин, само нас контакт и ние ќе го реши вашиот проблем ПОБРЗО.Полиестер.Ве молиме Имајте предвид дека ПЕРНИЦА ВМЕТНЕТЕ НЕ е ВКЛУЧЕНА.Нашите денот на вљубените украси перница опфаќа функција модерна farmhouse стил на вљубените тематските дизајн со топла вљубените цитати од лен позадина.Оваа денот на вљубените декоративни перници случаи поставите лесно парови со секој селски, гроздобер, земјата дома декор или отворено декорации, додека обезбедува дополнителна поддршка како ќе уживате прослави со вашата сакана за дневна соба, троседот, кауч, кревет, клупа, тремот, entryway или надвор вљубените куќа декорација. ● Сува рамна или висат да се исуши.

Особините