.

Нови Fuser Притисок Понизок Ролери за БРАТЧЕ Dcp 8060 8065 8070 8080 8085 Хл 5240 5250 5270 5280 5340 5350 5370

Нови Fuser Притисок Понизок Ролери за БРАТЧЕ Dcp 8060 8065 8070 8080 8085 Хл 5240 5250 5270 5280 5340 5350 5370

DEN 359.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

НОВА за БРАТЧЕ ХЛ 5350 5370 MFC 8370 8460 8660 8890 Fuser Притисок Понизок Ролери.пакет содржи : 1 Помал Притисок Ролери.НОВА за БРАТЧЕ ХЛ 5350 5370 MFC 8370 8460 8660 8890 Fuser Притисок Понизок Ролери Сосема нов БРАТЧЕ Притисок Ролери ОЕМ замена за : НОВА Fuser Притисок Понизок Ролери за БРАТЧЕ Dcp 8060 8065 8070 8080 8085 Хл 5240 5250 5270 5280 5340 5350 5370 БРАТЧЕ DCP8060 БРАТЧЕ DCP8065 DN, БРАТЧЕ HL5240, БРАТЧЕ 5250 DN, БРАТЧЕ HL5250 DNT, БРАТЧЕ HL5280 DW, БРАТЧЕ MFC8460 N, БРАТЧЕ MFC8660, БРАТЧЕ MFC8660 DN, БРАТЧЕ MFC8670 DN,БРАТЧЕ MFC8860 DN, БРАТЧЕ MFC8870 DW ХЛ 5350 5370 MFC 8370 8460 8660 8890 пакет се вклучуваат : 1 Помал Притисок Ролери.

Особините