.

Воз Време Ласерски N Скала Ласерски Сече Шума Оган Потрага Кула За Полнење

Воз Време Ласерски N Скала Ласерски Сече Шума Оган Потрага Кула За Полнење

DEN 1492.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одличен прилог за Хобисти.N Скала ** Ласерски Сече ** Шумски Пожар Потрага За Полнење.Кула е 1.5 во.X 1.5 во.и 4 во.Високи.Една Кула по комплет како на сликата.Бара собранието со дрво, лепак и хоби нож.Тоа може да се наслика или обоени.Објектот прикажано е на завршен полнење и не се вклучени во продажба.Воз Време Ласерски Комплет #4140. Е-маил за било какви прашања.

Особините