.

Vbestlife Берберот Четка за Чистење, Бричење Сапун Сад Густа Текстура Лесно да се Продавница со Светли Изглед за Семејство

Vbestlife Берберот Четка за Чистење, Бричење Сапун Сад Густа Текстура Лесно да се Продавница со Светли Изглед за Семејство

DEN 1017.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Производот е мал и лесен за чување, погоден за домови и берберот продавници.Мазната површина на сад ви дава луксузен квалитет и е лесно да се чисти.На бричење садот е изработен од ABS, со светли изглед, густа текстура, со висок квалитет и не е лесно да се скрши.Овој сет за бричење алатка е совршено луксузни подароци за семејството и пријателите.На четка за бричење haie е многу густа, и тоа е мека и нежна на вашата кожа.Функција : 1. Мазната површина на сад ви дава луксузен квалитет и е лесно да се чисти.2. На бричење садот е изработен од ABS, со светли изглед, густа текстура, со висок квалитет и не е лесно да се скрши.3. На четка за бричење haie е многу густа, и тоа е мека и нежна на вашата кожа.4. Производот е мал и лесен за чување, погоден за домови и берберот продавници.5. Овој сет за бричење алатка е совршено луксузни подароци за семејството и пријателите.Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Бричење Брада Set Shaving Сад Материјал : ABSShaving Четка Материјал : ABS, Nylon Size : Прибл. 11cm/4.33 во 8.3 cm/3.27 во, 3.5 cm/1.38 in Package Листа : 1 x Shaving Bowl1 x Бричење Brush Note : дозволете малку грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.

Особините