.

Shaker Првенство за Протеини Вода, Чај, Сокови, ги Вклучува Тресат Топката, Shaker Првенство 20 МЛ BPA Free, Еко-Пријателски, Користат Секој Ден Одиме Салата,Fuxion, Со Бела Капа

Shaker Првенство за Протеини Вода, Чај, Сокови, ги Вклучува Тресат Топката, Shaker Првенство 20 МЛ BPA Free, Еко-Пријателски,

DEN 287.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Пластични shaker шише.shaker шише 20 мл.Разноврсна и удобно течење-доказ дизајн, капа има кука за ваша погодност и може да се преземе мешање шише насекаде, мешање шише дизајниран да ви помогне да бидете хидриран на целиот ден, може да се земе вашите омилени пијалоци или протеини, насекаде како салата, планинарење, фитнес, или само дома или на работа.Направени со добар квалитет материјали, BPA free, еколошки и Со добар капацитет од 20 МЛ течности, да се подготват вашиот омилен пијалок, протеини или дополни дека вашето тело треба да бидете полни со енергија и се движат на целиот ден, Тоа има мешање на топката, така што вашите пијалаци се меша еднакво и со конзистентност, кој ви овозможува да се направи вкусна и здрава се меша Со Fuxion логото идеален за овие природни nutraceutical пијалоци.

Особините