.

Labewin Рефлексивни Лесни Бејзбол Капа Унисекс Памук, Безбол Капи Чиста Боја за Трчање, Велосипедизам Куче Одење Џогирање Спортска Опрема Видливост Безбедноста Додат

Labewin Рефлексивни Лесни Бејзбол Капа Унисекс Памук, Безбол Капи Чиста Боја за Трчање, Велосипедизам Куче Одење Џогирање

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Се подобри безбедноста】 : Најдобри ужива и гледа во ниска светло или темно средина и да се избегнат некои потенцијални сообраќај опасности. 【Повеќе начини】На, брзо флеш, бавно flash, исклучете ја. 【Прилагодливи】памук капа со подвижните назад го прави многу удобен за носење.Погодна за возрасни, момчиња и девојки.Со бесплатен големина, се приспособат на контрола. 【Широко се користи】Совршен за Sunshade, Танц Фитнес Настан, Отворено Спортски, Туристички Признавање, Концерти, Фестивали и Прослави, Барови, Клубови, Роденден, Свадба, Ноќен Клуб, Диско, КТВ, Барот, Банкет, Фаза Шоу, Вечер Шоу, Перформанси Шоу, Пеење Концерт, Ролери Rinks, Божиќ, ноќта на Вештерките, Подароци и повеќе. 【Она што ќе добиете за】 : 2 buc на безбол капи и нашиот квалификуван сервис.Ако имате било каков проблем,pls белешка со нас слободно.Ќе се обиде да ви обезбеди задоволни решение.ПРЕДВОДЕНИ од хет е prefect за големи и средни концерти, барови, танц сали, спортски игри и други различни партии.Тоа може да додадете боја на сцена, созд шарени ноќ настан и забава и рекреација атмосфера Ви треба за : Партија, Хип-хоп, ноќта на Вештерките, Концерт, Фенси Облека можете исто Така Ќе Треба Тоа За : Роденденски подарок или повремени подарок за вашиот син, ќерка и пријатели!Забава, уникатен LED светло до црно безбол капа која е совршен за партиите, гробови, фестивали и секојдневно носат.Децата за забава во вечерните часови Сјајот Партија, Високо безбедноста додатоци Материјал : памук На flash mode : On, брзо флеш, бавно flash, исклучете ја. 3 трепка начини : трепка Брзо / бавно да трепка / стабилен light Пакет : 2 x LED Бејзбол Капа со Батерии (заменливи).

Особините