.

Crosstex NDB060 Сува Блок Инкубатор

Crosstex NDB060 Сува Блок Инкубатор

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Тип на производ : ПРОФЕСИОНАЛНА ЗДРАВСТВЕНА заштита.Земја на Потекло : сад.Нема батерии што се бара.Пакет количина : 1. Во канцеларија систем за следење на пареа стерилизатори.Лесен за употреба и да се интерпретира.Резултати во рок од 24 часа.Едноставно процес на шишенцето во нормален Sterilizer циклус.Потоа активирајте го шишенцето, incubate, и рекордни резултати.Ако било спори преживее процесот, на шишенцето медиум ќе се претвори во жолта боја.На инкубаторот е 24 Volt и да се држи до 14 показатели.Индикатори се исто така компатибилни со актуелните 3 M сведочат инкубатор.

Особините