.

Baoblaze DIY Needlecrafts, Тепих Килим Latch Кука за Полнење со Платно,woolden,Игла и Инструкции Основните Алатки - Кат Ѕид Софа Кревет Прозорец Оркестарот

Baoblaze DIY Needlecrafts, Тепих Килим Latch Кука за Полнење со Платно,woolden,Игла и Инструкции Основните Алатки - Кат

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Тоа е DIY Недовршени Сет за Latch Кука Колекции, треба да биде завршена со себе.Ова е еден вид на прирачник за работа слична на крстот бод, и почетници може брзо да го совладате.Празно везени крпа со црвено-наредени мрежа за лесно пребројување на гласовите.Пакетот вклучува везови теми, боја картичка, везени крпа, капчиња куки и instrustion.Можете да направите вашиот сопствен перница мат, килим, тепих, tapestry, троседот перница и така натаму.Одличен подарок за семејството и пријателите.Опис : Тоа е DIY Недовршени Сет за Latch Кука Колекции, треба да биде завршена со себе - Ова е еден вид на прирачник за работа слична на крстот бод, и почетници може брзо да го совладате. - Празно везени крпа со црвено-наредени мрежа за лесно броење - Пакетот вклучува везови теми, боја картичка, везени крпа, капчиња куки и instrustion. - Вие може да направите вашиот сопствен перница мат, килим, тепих, tapestry, троседот перница и така натаму.Одличен подарок за семејството и пријателите.Спецификација : - Материјал : Акрил, Крпа Големина : Прибл. 75 х 57 см / 29.5 x 22.4 inch Package Вклучува : 1 Сет на Latch Кука Kits Note : дозволете малку големина грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и набљудувачите brightness/contrast settings итн, објектите боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме да се разбере.Имаме долгогодишно искуство во продажба на стока онлајн, ние ќе се фокусира на обезбедување со најдобар производ и услуга на клиентите.

Особините