.

puseky Креветчето Виси Пелена Организатор Сложувач Бебе Доенче Пелена Играчки Чување на Организаторот за Бебе Essentials

puseky Креветчето Виси Пелена Организатор Сложувач Бебе Доенче Пелена Играчки Чување на Организаторот за Бебе Essentials

DEN 288.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Вклучува 1 врвот полица, 1 пелена преграда, 1 хартија ткиво џеб, 2 шише џеб и 2 страна мрежа торбичка.Помага лесно да се организира babys работи, чувајте ги на раце и секогаш подготвен за итни случаи.Кој C-Клип кука и 2 прилагодливи кука-n-циклус ремени за лесна инсталација.Дизајниран за чување на бебе пелени и играчки, прекрасен и практичен додаток.Направени pc квалитет оксфорд ткаенина и pp одбор, безбедно, трајни и лесни да се.Спецификација : Предмет Тип : Бебе Кревет Виси Bag Material : Оксфорд Ткаенина +PP Одбор + Mesh Size : Прибл. 44.6 x 23 x 16cm / 17.6 x 9.1 x 6.3 in Color : Сива, Сива Ѕвезда (Изборен)Забелешка : ве Молиме овозможи +/- 0.5 cm грешка поради прирачник за мерење.Пакет Листата : 2 x PP Партиција Board1 x Виси Торба.

Особините