.

Milageto Јагне Млеко Кофа Фарма Млеко Хранење Кофа за Коњи, Свињи - Dual Брадавица

Milageto Јагне Млеко Кофа Фарма Млеко Хранење Кофа за Коњи, Свињи - Dual Брадавица

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Опремени со кревање рачка, лесно да се носат и лесен за употреба.Кофа внатрешна со скала, проверете вентил фиксни , контрола млеко истекување или backflow.Погоден за мазга, свињи, магариња, коњи, овци, кучиња, итн.Голем кофа, погодно да се пополни млеко и лесно да се чисти, погодна за одгледување фабрика.Пет видови за вас да се избере, да се задоволат различните потреби и барања.Опис : - Кофа внатрешна со скала, проверете вентил фиксни , контрола млеко истекување или backflow. - Опремени со кревање рачка, лесно да се носат и лесен за употреба. - Погоден за мазга, свињи, магариња, коњи, овци, кучиња, итн. - Голем кофа, погодно да се пополни млеко и лесно да се чисти, погодна за одгледување фабрика. - Пет видови за вас да се избере, да се задоволат различните потреби и барања.Спецификација : - Материјал : Пластика - Капацитет : 8 L - Карактеристики : храна одделение материјал, безбедно и премијата, без вкус.цврсти и издржливи.Големина на Табела : Големина : 280x290x190mm/11.02x11.42x7.48inch Package Вклучува : 1 Piece Milk се Хранат Кофа.Забелешка : Боја може да биде малку поинаков поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.Ве молиме оставете малку мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Особините