.

Xolyete Големи Легура Мотокар Модел за Симулација на Инженеринг Возило детски Играчки Отворено Момчиња Плажа Играчки Булдожер Модел

Xolyete Големи Легура Мотокар Модел за Симулација на Инженеринг Возило детски Играчки Отворено Момчиња Плажа Играчки Булдожер

DEN 1977.36

Износот
Во форма достапна за нарачката

1. Материјал : Направен од високо-квалитетни алуминиумски и пластични материјали.Овој автомобил е многу здрав.Автомобил големината на телото : 20.8*7.5*7.5 cm. 2. Функција : симулациски модел.Легура фронт.силен и здрав.Симулација на хидраулични род, мулти-заеднички врски.Тркалата исто така, може да се води и назад. 3. Уникатен дизајн : играчка автомобил може да се одржи на рамен пат на земјата.Тоа е стисливост и отпорност на триење.Тоа, исто така, има гуми и алуминиумски автомобил тело. 4. Децата може да се користи или како средство за учење е да им помогнат на децата да се разбере структурата на возилото.Ова е за подароци, едукативни играчки, роднини, пријатели и деца. 5. Грижете се-слободен набавка : Вашето задоволство е наш врвен приоритет.Ако имате било какви прашања во врска со квалитетот на производот, ве молиме контактирајте со нас веднаш штом е можно и ние ќе ви обезбедиме со задоволително решение.На играчка автомобил може да се патува назад и назад.Играчки, исто така може да се користи за собирање/декорација/подарок.Тоа, исто така, има гуми и алуминиумски легури школка.Тоа е стисливост и отпорност на триење.Копчето управувачот може да се тркалаат напред и назад.Производ материјал : алуминиумски + ABSColor : yellow Product големина на : 20.8*7.5*7.5 cm Weight : 0.7 kg Recommended возраст над 3 години old Packing листа : 1×играчка car After-продажбата на услугата : Доколку имате прашања за овој производ, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви даде задоволителен одговор во рок од 24 часа.белешки : 1. Ве молиме да се држат подалеку од деца под 3 години.Се избегнат повреди.2. Ако е потребно, нежно избришете ја површината дамки со сува крпа.

Особините