.

Батеријата Зафат за Полнење за Sony Алфа a6000 dslr фото Камера (BG-3D Замена) - Вклучува Количина 4 Замена на NP-FW50 Батерии + Вертикална Батеријата Зафат ...

Батеријата Зафат за Полнење за Sony Алфа a6000 dslr фото Камера (BG-3D Замена) - Вклучува Количина 4 Замена на NP-FW50

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Безжичен Далечински Вклучени.Има 1 или 2 НП-FW50 батерии.Обезбедува Продолжен Време На Снимање.Ја Подобрува Стабилноста - Овозможува Вертикална Камера Снимање.Комплетот Содржи : Батерија Зафат + 4 NPFW50 Батерии + Ткаенина за Чистење.Батеријата Зафат Опис Оваа Власт Зафат има 1 или 2 НП-FW50 батерии, обезбедување на два пати моќ.Тоа, исто така, вклучува безжичниот далечински управувач кој ви овозможува да се земе слики во рок од 20 метри.Моќта Зафат овозможува вертикална shutter копчето за ослободување.Оваа опција го прави снимање со камерата во вертикална положба само како удобно како на снимање хоризонтално.Моќта Зафат придава преку tripod планината на дното на камерата.Батеријата Опис Донесе вашата дигитална камера назад во живот со нова батерија.Бидете сигурни дека никогаш не пропуштајте уште еднаш во-а-живот момент со еден нов NPFW50 батеријата специјално дизајниран за вашиот Sony дигитален фотоапарат.Нашите акумулатори се конструирани да ги исполнуваат или надминуваат ОЕМ спецификации и функција најновите батеријата технологија, вклучувајќи напредни circuitry, напонот пропис, и термички спој заштита.Оваа батерија вклучува една година гаранција.Батеријата Спецификации - Енергетски Капацитет за Складирање : 1500m Ah /Напон : 7.2 volts, Хемија : Li-ion.

Особините