.

LIUMANG Полица Единица Микробранова Стојат Складирање Количка Станица Полица 5-Ниво Кујна Бејкер е Рек Комунални Складирање Полица за Кујната Кабинет прибор за на мас

LIUMANG Полица Единица Микробранова Стојат Складирање Количка Станица Полица 5-Ниво Кујна Бејкер е Рек Комунални Складирање

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Кујната кабинет складирање рек, самостојна полица, складирање полица, дома чување полица, бања полица.Совршен по-продажбата на услугата : Доколку имате било какви прашања во врска со производ, можете да се консултирате со нас во секое време, а ние ќе се потрудиме да ти одговорам.Апарати за дома, како што се микробранови печки,печки,кафе,toasters,храна леќата,садови,прибор за готвење, овошје и зеленчук и др.може да се стави, не се лизга дизајн, тесно поврзан без паѓа надвор.Домот едноставна полица : дизајниран со елегантен едноставност, на shelving единица е естетски префинета,Идеален за место во вашата дневна соба,купатило,кујна,провизии,спална соба,канцеларија.Цврсти и издржливи : чување полиците е направен од метал и задебелена лист,водоотпорен,корозија-отпорни,рѓа-доказ,трајни и стабилни.Со одлична рѓа и корозија, висока товарот сила, добра цврстина и силен шок отпор, вашата кујна ќе стојат во чиста и уредна средина.Пакет се вклучени : 1 x кујна складирање shelf Fits за канцеларија, дневна соба, купатило , кујна, гаража, патио, двор, трпезарија и слично, се направи вашите додатоци среди и организира, лесно да се земе во рака.Топло совет : поради прирачник за мерење,постои нормални грешка околу 1-3cm,ве молиме да ги знаете!Како различни прикажува ќе имаат различна боја разлики,сликата е само за референца,ве молиме да земете во објект како критериум.Собрание : складирање решетката има едноставна структура, лесно собранието, лесно демонтажа и без алатки.

Особините