.

13 Парчиња Помине Четки за на доградба на Акрилни Примена на доградба на Акрилни Нокти Четки Сет Вклучува 6 Сликарство Нокти Дизајн Пенкало, 6 Помине Лагер Четка Крис

13 Парчиња Помине Четки за на доградба на Акрилни Примена на доградба на Акрилни Нокти Четки Сет Вклучува 6 Сликарство

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

ноктите четки за на доградба на акрилни апликација.Лесно помине уметност дизајн : ова помине уметност четки собата може да ви помогне да се создаде различни прекрасни помине уметност дизајн, убав комбинација да се направи на различни ноктите уметност.Ноктите сликарски четки : на пен носителот е направена од акрилик и главата се направени од најлон волна, која има соодветна флексибилност и не е лесно да се изгуби влакната, постојат 6 различни големини на четка глави, вклучувајќи ги и 8 мм, 11 mm, 14 mm, 18 мм, 19 мм и 20 мм.Ноктите лагер четки : на пен носителот на овие нокти лагер четка се направени од пластика, алуминиум и rhinestones, кои се украсени со светли бои, убави и привлечни, четка глави се во 6 различни должини, вклучувајќи ги 6 мм, 7 mm, 9 mm, 10 мм ,11 mm и 15 мм, можете да изберете соодветна должина ви треба.Широка примена : ние ви нудиме практични помине уметност четки сет кој е погоден за домашна употреба и професионални помине салони, исто така, служи како убаво подароци за вашите пријателки, сестри и членови на семејството, можете да уживате во забавата на одлуки помине уметност со нив.

Особините