.

Домаќинство Виткање Пеглање Одбор, Висина Прилагодливи, Луксузни Пеглање Одбор, Апарати За Домаќинство Потреби, Стабилен И Лесно За Чување Пеглање Одбор, 1103186,D

Домаќинство Виткање Пеглање Одбор, Висина Прилагодливи, Луксузни Пеглање Одбор, Апарати За Домаќинство Потреби, Стабилен

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

❉ 91cm долго панел : Нашата пеглање панел има должина од 91cm, која има доволно простор за пеглање долга облека, ткаенина покрие, исто така може да бидат отстранети за лесно чистење.Постои памучна подлога под крпа покривка, која е меки и дише, која е погодна за дисипација на топлина и се задржува на пеглање одбор станот. ❉ 75-86cm висина прилагодливи : Нашата пеглање одбор има 6 нивоа на висина прилагодливи, и висина може да се прилагоди слободно.Можете да се префрлите на висина на волја во секоја сцена, и пеглање е удобно. ❉ Силикони железо плоча : Не се лизга железо чинија на страна, со висока температура отпорни на силиконски лист за да се спречи абразија, ефикасно да го заштити долниот слој на железо, и да се избегнат несреќи предизвикани од висока температура топлинска спроводливост. ❉ Засилен челични цевки со не се лизга нога маска : X-облик заградата под пеглање одбор за стабилна поддршка; дебел и густ нога рамка, стабилна структура; не се лизга гумени капак, не се лизга и носат-отпорни, вашиот избор. ❉ Свитлива : Повеќе компактен дизајн, лесен за чување.Тоа е многу погодна за секој простор, како на пример, стан, занает соба или шиење на соба, перење соба, итн.Тоа може да биде укината за лесен и компактен складирање на плакарот или ѕид.Ова е пеглање одбор направена од страна на луѓе кои се грижат за тоа.Тоа е дизајнирана да обезбеди дополнителна стабилност и функционалноста и да се намали пеглање работа.Користете подебели и подебели заградата цевки, без празнини помеѓу загради, подобрување на пеглање стабилност.Висината е прилагодлив, погодна за луѓе на различни височини.Анти-scalding и пламен-retardant крпа на корица : пренослив и перат, висока цврстина, висока температура отпор и не-сам.Внатрешноста е направен од дебела, висока густина плетени памук, и панел е дебела, па пеглање е мазна и лесно.Не се лизга нога влошки лесно може да се справи со нерамна терен, не се лизга и носат-отпорни, безбеден и еколошки материјали, и заштита на подот.Производот може да биде укината за практично складирање и простор за заштеда на енергија.Материјал : железо+cottonsize : Прошири големина на : 11 0*31 *86cm Panel големина : 91*31cm Height : 75-86cm Package Содржина : Пеглање одбор*1.

Особините