.

Colcolo Виножито Топката Кула Играчка за Деца Едукативни Играчки Оџакот Висина на Боја за Признавање Рака-Око Координација Играчки за Момчиња и Девојчиња

Colcolo Виножито Топката Кула Играчка за Деца Едукативни Играчки Оџакот Висина на Боја за Признавање Рака-Око Координација

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Виножито топката кула игра ќе можат да го остварат деца рацете на способност и рака-око координација, како и подобрување на родител-дете интеракција.Светли бои ќе привлече деца внимание.Погоден за семејството, градинката, затворен и отворен едукативни игри.Направени од високо-квалитет дрвени материјали, издржливи.Погоден за деца на возраст од 3-6. Опис : - Направен од високо-квалитет дрвени материјали, издржливи. - Светли бои ќе привлече деца внимание. - Виножито топката кула игра ќе можат да го остварат деца рацете на способност и рака-око координација, како и подобрување на родител-дете интеракција. - Погоден за семејството, градинката, затворен и отворен едукативни игри. - Погоден за деца на возраст од 3-6.Спецификација : - Материјал : Дрвени - Димензии : Дијаметар : 11cm/4.3 инчен - Топка со Дијаметар : 3cm/1.2 инчен - Генерал : 2x2cm/0.8x0.8inch Package Вклучува : 30 Парчиња Круг Ball11 Парчиња 1 Парче Dice1 Парче Manual1 Парче Складирање Box Note : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Поради рачни мерења на локации, може да се 1-2cm грешка во големина.

Особините