.

RYKA Жените Динамичен Крст-Обука за Чевли

RYKA Жените Динамичен Крст-Обука за Чевли

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Етилен Винил Ацетат единствена.Синтетички/mesh горниот.Прецизни-Враќање insole.N-Gage ЕВА midsole.Exo-школка outsole.Ова јадро-тренер нуди совршен износ на амортизирање и структура, за да им помогне на неа со сите нејзини традиционалните потребите за обука и е совршена за кардио опрема.На скелетни горниот структура нуди форумот bracing систем, додека обезбедување на женски лесни изгледаат и се чувствуваат дека таа желби.Големи отвори за воздух мрежа со X-Зраци Рамка и моно екран овозможува одлична струење, додека одржување на остатоци надвор.Конструиран medial лак venting систем да се задржи на нозе кул.Карактеристики Прецизна-Враќање footbed, и некој N-Gage ЕВА midsole.Висок триење Exo-Школка делува како надворешната структура околу midsole.Голем број на пета и forefoot flex жлебови помогнат да се промовира природните нога движење.

Особините